Article image

Čerpací stanice

B&Bartoni Oil, spol. s r.o. provozuje čerpací stanici, která nabízí prodej pohonných hmot (PHM) a dalšího zboží. Prostřednictvím našeho členského programu můžeme dosáhnout nejlepších cen tankování pro naše stálé zákazníky. Podívejte se na naše ceny a informace o tom, jak se můžete stát členem programu:

 

Členský program – B&Bartoni Oil Karta

Být členem programu má značné výhody. Pokud se rozhodnete stát se členem nejenom, že získáte tankovací kartu, ale s ní i progresivní slevu na pohonné hmoty (PHM).  Stanovení slevy závisí na počtu vozidel, do kterých tankujete a také na tom, kolik litrů pohonných hmot (PHM) natankujete na naší čerpací stanici.

 

 

V našem členském programu nejste vázáni minimálním odběrem pohonných hmot (PHM) nebo vstupním kapitálem. Každá tankovací karta má nastavený finanční limit dle domluvy. Pokud limit překročíte, stojan Vám nedovolí natankovat a také Vás upozorní, když se blížíte k dosažení Vašeho finančního limitu.

Členem se může stát kdokoli, kdo má IČO. Vratný poplatek za tankovací kartu činí 100 Kč. Vaše členská karta je platná po neomezenou dobu.

STAŇTE SE ČLENEM

 

O členskou kartu můžete zažádat také kontaktováním našeho Vedoucí autoservisu:

 +420 737 277 400
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

© 2020-2021 - All rights reserved B&Bartoni Transportation Group, spol. s r.o.

Loading